Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » NYP: прикордонникам США наказали депортувати нелегальних мігрантів із Росії

NYP: прикордонникам США наказали депортувати нелегальних мігрантів із Росії

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Політика
NYP: прикордонникам США наказали депортувати нелегальних мігрантів із Росії Прикордонники американського штату Каліфорнія отримали розпорядження негайно депортувати знайдених нелегальних емігрантів із кількох країн колишнього СРСР. Йдеться про Росію, Грузію, Молдову, Киргизію, Росію, Таджикистан і Узбекистан, передає газета New York Post з посиланням на внутрішній документ.

За даними газети, йдеться про повнолітніх мігрантів. Для мігрантів з інших країн східної півкулі, а це понад 100 держав, допускається можливість перебування в США на час їх справ.
 
Дія одержаного прикордонниками розпорядження поширюється на ділянку кордону у районі міста Сан-Дієго. За даними NYP, на цю ділянку припадає більша частина незаконних мігрантів із країн східної півкулі.

У США набула чинності тимчасова заборона надання притулку мігрантам, які нелегально перетинають кордон з боку Мексики. Нові норми дозволять американській владі швидше видворювати осіб, які не мають законних підстав для перебування в США.
 
Відповідне рішення президент Джо Байден ухвалив, щоб перехопити ініціативу у цьому питанні у свого конкурента Дональда Трампа.