Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Що таке гігрома? Як її лікують?

Що таке гігрома? Як її лікують?

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Здоров'я

Що таке гігрома? Як її лікують? Гігрома - це кістоподібне утворення, округлої чи неправильної форми, еластичної, твердої чи м'якої консистенції. Гігрома спаяна основою з тканинами, що підлягають, шкіра з підшкірною жировою клітковиною залишаються рухомим, помірно розтягнуті. В Україні гігрому лікують у клініці MPClinic, основним напрямом якої є Травматологія та ортопедія.

 

Стінка кісти складається із щільної, іноді багатошарової, сполучної тканини. Основа ганглія у вигляді широкої ніжки щільно з'єднана з капсулою суглоба або синовіальною оболонкою сухожилля (сухожильний ганглій). Вміст - драглистий, у старих гангліях густо-жовтуватого кольору.


При зовнішньому огляді ганглій слід відрізняти від інших пухлиноподібних утворень (атерома, ліпома, фіброма).

Ганглій не схильний до злоякісного переродження, як правило, безболісний. Однак бувають такі його локалізації, які завдають болю та обмежують рухи.

 

Найчастіше гігрома локалізується в області підколінної ямки (кіста Беккера), променево-зап'ясткового суглоба, кисті.

 

Лікування гігроми

Видалення гігромив Україні можна зробити в клініці MPClinic. Лікування гігроми має давню історію. Застосовували його роздавлювання шляхом масажу або механічного здавлення, пункцію, відсмоктування вмісту з введенням йоду, ферментів, гормонів, тривале дренування в розрахунку на рубцювання, а також розтин та ушивання двома-трьома швами через усі шари.


Однак, на думку всіх фахівців, ці методи у 80-90% випадків дають рецидиви. Найбільш ефективно оперативне лікування з повним висіченням ганглію.

 

Операція може виконуватися амбулаторно під місцевою анестезією та займає 20-30 хвилин. При великих розмірах та складній локалізації операція проводиться під наркозом.

 

Мінімальна травматизація тканин під час операції, використання сучасної техніки, накладання косметичних внутрішніх швів – все це дозволяє повернутися до звичайного способу життя у мінімальні терміни.

 

Також рекомендується обмежити навантаження на суглоб спочатку після зняття бандажу. Важливо дотримуватись рекомендацій хірурга. Лікарі клініки проконсультують вас з усіх питань щодо самої операції, а також періоду реабілітації та відновлення.

 

Переваги видалення гігроми

У клініці MPClinicзастосовуються передові методи видалення гігроми. Усі операції проводяться у стерильних операційних, з використанням інноваційного обладнання.

 

Спеціалісти MPClinic гарантують:

 

  • індивідуальний підхід та ретельну діагностику;
  • уважне ставлення лікарів та медичного персоналу;
  • грамотне виконання всіх операцій професіоналами із великим досвідом.

 

 

Хірурги медичного закладу зроблять все для того, щоб знизити болючі відчуття після операції і прискорити відновлювальний процес. Ризик рецидивів у нас мінімальний за дотримання всіх рекомендацій лікаря.