Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Тюремниця стала порномоделлю і потрапила до лікарні після сексу на першому побаченні

Тюремниця стала порномоделлю і потрапила до лікарні після сексу на першому побаченні

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Курйози
Тюремниця стала порномоделлю і потрапила до лікарні після сексу на першому побаченні Колишня тюремниця з Австралії, яка стала успішною порномоделлю, розповіла, як опинилася у лікарні після сексу на першому побаченні. Про це пише News.com.au.

32-річна Алісія Девіс із міста Голд-Кост кілька років пропрацювала у в'язниці суворого режиму, а наприкінці 2022 року створила обліковий запис на платформі OnlyFans і зайнялася створенням контенту для дорослих.

Нещодавно вона розповіла, що опинилася в ліжку з чоловіком, з яким «відмінно порозумілася» під час першого побачення.
 
"Ми використовували анальну пробку під час сексу, і раптом мені здалося, що вона випала", - поділилася тривожними спогадами Девіс.

Вони із коханцем почали шукати секс-іграшку по всій кімнаті, проте не знайшли. Тоді жінка провела «внутрішній огляд» та виявила пробку всередині себе. Девіс спробувала витягнути її самостійно, але змогла. Довелося звернутися до клініки.
 
"У лікарні ще двоє людей намагалися дістати її, але нічого не вийшло", - розповіла порномодель.

У результаті їй довелося чекати на два дні, перш ніж лікарі провели операцію під загальним наркозом. Вилучення секс-іграшки зайняло п'ять хвилин. Лікарі запропонували їй взяти пробку на згадку, але вона вирішила викинути її, тому що "у неї є ще".

Девіс закликала шанувальників бути обережними під час використання сторонніх предметів під час сексу.