» » » » Футболіст збірної Угорщини отримав серйозну травму у матчі із Шотландією

Футболіст збірної Угорщини отримав серйозну травму у матчі із Шотландією

Футболіст збірної Угорщини отримав серйозну травму у матчі із Шотландією Нападник збірної Угорщини Барнабас Варга зазнав серйозної травми у матчі третього туру групового етапу чемпіонату Європи 2024 року проти команди Шотландії.

Зустріч відбулася на стадіоні «МХП-Арена» у Штутгарті. Футболіст знепритомнів на 70-й хвилині після зіткнення з воротарем суперника Ангусом Ганном. Варга впав на газон, після чого товариші за командою закрили його від глядачів. Футболіста забрали з поля на ношах із кисневою маскою на обличчі.

Зараз Варга знаходиться у клініці. У нападника діагностували струс мозку. Зазначається, що спортсмен досі непритомний.

Зустріч завершилася з рахунком 1:0 на користь Угорщини. Голом на десятій доданій до другого тайму хвилині відзначився форвард Кевін Чобот. Таким чином, після закінчення групового етапу угорці розташувалися на третьому місці з трьома очками та зберігають шанси на плей-офф турніру.