Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Соолантра - дія, показання, протипоказання, застосування

Соолантра - дія, показання, протипоказання, застосування

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Здоров'я

Соолантра - дія, показання, протипоказання, застосуванняСоолантра - це лікарський засіб, який використовується для лікування акне. Його слід застосовувати місцево при різних ураженнях розацеа. Пам'ятайте також, що його можна використовувати тільки на обличчі. Що важливо, Соолантра може застосовуватися тільки дорослими, а сам препарат відпускається за рецептом. В Україні цей препарат можна придбати за посиланням - https://farmus.com.ua/uk/p/1572616291-solantra-ivermektin-30g/. 


 

Соолантра — препарат проти прищів, який відпускається тільки за рецептом. Як і будь-який препарат, він не позбавлений побічних ефектів, але в його випадку найпоширенішим з них є свербіж шкіри. Соолантру слід наносити зовнішньо на шкіру. Препарат має протизапальну дію.

 

Соолантра – дія

Соолантра — препарат проти прищів, який використовується зовнішньо на уражену шкіру. Містить івермектин, який відноситься до групи авермектинових препаратів. Ця речовина має протизапальну дію. Завдяки йому Солантра припиняє вироблення запальних цитокінів. Хоча механізм лікування уражень розацеа невідомий, він може бути пов’язаний з протизапальною дією івермектинів і призвести до загибелі кліщів демодекс, які також можуть бути причиною розвитку запалення шкіри.


Соолантра – показання

Показанням до застосування Соолантра є лікування уражень, пов'язаних із запаленням шкіри при розацеа у дорослих.

 

Соолантра – протипоказання

Протипоказанням до застосування Соолантри є підвищена чутливість до будь-якої з активних або допоміжних речовин, що входять до складу препарату.


Соолантра – запобіжні заходи

В результаті застосування Соолантри симптоми розацеа можуть тимчасово посилюватися. Однак цей стан вражає деяких пацієнтів і триває близько 1 тижня. Це відбувається через загибель кліщів. Якщо цей стан не зникає або ураження сильно запалюються, лікування слід припинити.


Застосування Soolantra не було перевірено у пацієнтів з проблемами нирок або печінки. Пам'ятайте також, що препарат містить цетиловий і стеариловий спирти, які можуть викликати шкірну реакцію. Однак метилпарагідроксибензоат і пропілпарагідроксибензоат, що містяться в ньому, можуть викликати алергічну реакцію. Крім того, пропіленгліколь може викликати подразнення шкіри.

 

Також не слід застосовувати соолантру під час вагітності та годування груддю. Рішення про застосування препарату в такій ситуації приймається спільно з лікарем.

 

Соолантра – побічна дія

Найчастіші побічні ефекти включають печіння шкіри. Також спостерігається подразнення шкіри, свербіж і сухість шкіри. Іноді виникають еритема, контактний дерматит і навіть набряк обличчя.

 

Немає відомостей про взаємодію соолантри з іншими ліками.  

 

Соолантра – дозування

Солантру слід наносити місцево на шкіру один раз на день протягом максимум 4 місяців. Препарат застосовувати щодня протягом одного циклу лікування. Лікування можна повторити. Якщо лікування не є ефективним через 3 місяці, лікування слід припинити.


Нанесіть крем розміром з горошину на кожну ділянку обличчя (лоб, підборіддя, ніс і щоки). Крем Соолантра слід наносити тонким шаром, уникаючи області навколо очей, губ і слизових оболонок.

 

Препарат можна наносити тільки на шкіру обличчя. Ретельно вимийте руки після використання. Коли соолантра висохне, можна наносити косметику.