Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Пластична хірургія: Чому вона популярна?

Пластична хірургія: Чому вона популярна?

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Здоров'я

Пластична хірургія: Чому вона популярна?Сучасна пластична хірургія - це галузь медицини, яка розвивалася і трансформувалася протягом багатьох років. Однак спочатку ви можете бути невпевнені або скептично ставитися до цих типів процедур. Тим не менш, є кілька вагомих причин, чому варто розглянути питання про пластичну операціюПриватна медична лікарня Експерт пропонує свої послуги з пластичної хірургії в Україні.

 

Що таке пластична хірургія?

Пластична хірургія - це область медицини, яка пропонує різні методи втручання, адаптовані до індивідуальних потреб пацієнтів. Залежно від типу проблеми, яку вони представляють, пластичні хірурги використовують різні техніки та процедури.


Естетичні процедури є важливою частиною пластичної хірургії. Вони можуть складатися з:

 

  • зменшення надлишку жирової тканини;
  • зміна форми частин тіла (наприклад, носа, вух, вилиць);
  • пересадка волосся;
  • збільшення грудей за допомогою імплантів, що дозволяє підняти цю частину тіла і отримати задовільний розмір;
  • ліпосакція, тобто відсмоктування непотрібної жирової тканини, що дозволяє коректувати тіло;
  • операція з корекції опущених повік;
  • підтяжка обличчя;
  • абдомінопластика.


Варто відзначити, що все частіше пацієнти звертаються в кабінети пластичної хірургії після невдалих естетичних процедур в інших закладах. У таких випадках може знадобитися не тільки корекція, а й реконструкція даної частини тіла - наприклад, вторинна ринопластика.


Пластична хірургія при травмах та реконструкції тіла

Втручання пластичного хірурга може знадобитися у разі травм і операцій, таких як видалення тканини, ураженої раком, і реконструкція певної частини тіла. Особливо, коли пошкодження зачіпає область обличчя. Пластична хірургія пропонує передові реконструктивні методики, які відновлюють зовнішній вигляд і функцію пошкоджених тканин.

При опіках і опікових рубцях часто необхідна трансплантація шкіри. Найчастіше його беруть у самого пацієнта, зі здорових і непомітних під одягом ділянок тіла, наприклад, сідниць або стегон. Це дозволяє відновити функції і зовнішній вигляд шкіри.


Пластична хірургія може розглядатися в різних контекстах, таких як підвищення самооцінки, виправлення вроджених дефектів, видалення шрамів, зменшення ознак старіння, покращення фізичного здоров’я, відновлення після травми чи хвороби, корекція після пологів, зміна звичок до цезію, підтримка психологічної терапії, поліпшення пропорцій тіла або зміна статі.

 

 

Це індивідуальне рішення, яке слід ретельно обміркувати в консультації з досвідченим пластичним хірургом, враховуючи переваги та ризики кожної процедури та очікувані результати. Нижче ми наведемо 10 причин, чому варто розглянути питання про пластичну операцію чи подібну процедуру.

 

 

 

Відновлення функцій організму

Пластична хірургія може бути використана не тільки для поліпшення зовнішнього вигляду, але і для відновлення певних функцій організму. Приклади таких процедур:


Реконструктивна хірургія після травми

Людям, які зазнали травми, наприклад автомобільної аварії чи опіку, може бути корисно хірургічне відновлення структури тіла та функцій, які були пошкоджені. Приклади включають реконструкцію обличчя після серйозної травми або відновлення функції руки після ампутації.


Реконструктивна хірургія після онкологічної хірургії

Пацієнтам, які перенесли операцію з видалення ракової пухлини, часто потрібна реконструктивна операція, щоб відновити зовнішній вигляд і функцію ділянки тіла, яка була піддана операції. Наприклад, після мастектомії (видалення молочної залози) використовується реконструкція молочної залози.


Реконструктивна хірургія статевих органів

Людям, народженим із вродженими дефектами статевих органів, можуть зробити пластичну операцію, щоб відновити їхню функцію та зовнішній вигляд. Це часто є важливою частиною процесу лікування людей з інтерсексуальними або іншими гендерними порушеннями розвитку.