Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Чоловік переспав із 75 партнерами за 21 день і заразив усіх віспою мавп

Чоловік переспав із 75 партнерами за 21 день і заразив усіх віспою мавп

Категорія: Суспільство, Курйози
Чоловік переспав із 75 партнерами за 21 день і заразив усіх віспою мавпДослідження спалаху віспи мавп, що розпочалося в Ірландії у 2022 році, виявило чоловіка, який активно поширював інфекцію. Про це повідомляє видання RTE.

Згідно з результатами дослідження, опублікованими в науковому журналі The Irish Medical Journal, з травня 2022 року до травня 2023 року в Ірландії віспу мавп знайшли у 229 осіб. Кожен десятий із них потрапив до лікарні.

У середньому пацієнти мали двох сексуальних партнерів протягом 21 дня перед зараженням. Лише один із постраждалих за цей термін встиг переспати із 75 людьми. Всі вони заразилися віспою мавп.

У дослідженні зазначається, що 46 відсотків пацієнтів виявилися молодшими за 35 років. Максимальний вік заражених становив 68 років. Дві третини пацієнтів були уродженцями Ірландії, трохи менше ніж третина приїхали з Латинської Америки.

Спалах віспи мавп в Ірландії досяг піка влітку 2022 року, після чого кількість випадків зараження різко скоротилася.

Віспа мавп - це вірусне захворювання, яке супроводжується характерними висипаннями на тілі. Нею можна заразитися через прямий контакт і повітряно-краплинним шляхом. Перше зараження було виявлено 7 травня 2022 року у британця, який повернувся з Нігерії. Після цього було зафіксовано зараження у низці інших країн.