» » » » Уболівальники збірних Туреччини та Нідерландів вчинили бійку після матчу Євро-2024

Уболівальники збірних Туреччини та Нідерландів вчинили бійку після матчу Євро-2024 Уболівальники збірних Туреччини та Нідерландів влаштували бійку після матчу 1/4 фіналу чемпіонату Європи 2024 року, що проходить у Німеччині. Про це у соцмережі Х повідомив турецький телеканал Tele1, опублікувавши відео бійки.

На кадрах видно, як фанати штовхали один одного та зривали національну символіку. Офіційні відомства Туреччини та Нідерландів події поки не прокоментували.

Зустріч між Туреччиною та Нідерландами відбулася у Берліні на «Олімпіаштадіоні» і завершилася з рахунком 2:1 на користь голландців. На 35-й хвилині перший м'яч забив захисник турецької команди Самет Акайдін.

На 70-й хвилині рахунок зрівняв захисник Стефан де Врей. За шість хвилин автоголом відзначився захисник Мерт Мюльдюр, що допомогло голландцям здобути перемогу.