Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Українка Магучих побила 37-річний світовий рекорд, стрибнувши у висоту на 2,1 м

Українка Магучих побила 37-річний світовий рекорд, стрибнувши у висоту на 2,1 м

Категорія: Головне, Спорт
Українка Магучих побила 37-річний світовий рекорд, стрибнувши у висоту на 2,1 м На паризькому етапі Діамантової ліги, головної комерційної серії в легкій атлетиці, сталася подія, яка приречена залишитися серед найпомітніших у цьому виді цього сезону. Українка Ярослава Магучих до своїх 22 років встигла зібрати велику колекцію цінних призів у стрибках у висоту. Вона була переможницею торішнього чемпіонату світу у Будапешті, вигравала світові першості у закритих приміщеннях, взяла бронзу на попередній літній Олімпіаді у Токіо.
 
Проте її нинішній успіх займе у цьому списку особливе місце. Вже вигравши змагання із чудовим результатом 2,07 м, Магучих попросила встановити планку на позначці 2,10 м та подолала її. Таким чином, вона на один сантиметр побила один із знакових легкоатлетичних світових рекордів.

Його встановила 37 років тому велика болгарська стрибунка Стефка Костадінова. З того часу в цій дисципліні з'явилося багато чудових спортсменок, але мало кому з них вдавалося хоча б наблизитися до рекорду Костадінова впритул.

До польоту Ярослави Магучих старшими були лише три досягнення. Рекорд радянського спортсмена Юрія Сєдих у метанні молота (86,74 м) тримається з 1986 року, рекорд німкені Марити Кох на 400-метрівці (47,60) — з 1985 року, а рекорд чешки Ярмили Кратохвілової на 800-метрівці (1.53,28) ) - аж з 1983 року.