Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Порноакторка розповіла про незвичайну реакцію батька на її роботу

Порноакторка розповіла про незвичайну реакцію батька на її роботу

Категорія: Суспільство, Світ
Порноакторка розповіла про незвичайну реакцію батька на її роботу Американська порноактриса Хейлі Роуз розповіла про незвичайну реакцію батька на її роботу. Подробицями вона поділилася в подкасті Holly Randall Unfiltered, запис якого доступний на YouTube.

За словами Роуз, тривалий час вона брехала батькам про свою роботу і її батько турбувався, припускаючи, що дівчина могла займатися чимось незаконним на кшталт продажу наркотиків.
 
"Думаю, він відчув полегшення від того, що я насправді не була наркобароном", - заявила гостя подкасту.

Бойфренд Роуз Макс Філлз, який знімається з нею в порновідео, підтвердив її слова про реакцію батька. "Він знав, що я десь заробляю, але не знав, де", - додав молодик.

Ведуча подкаста Холлі Рендалл зазначила, що ніколи раніше не чула, щоб чийсь батько відчув полегшення, дізнавшись про кар'єру своєї дитини в порно. "Більшість людей думають, що для батька дізнатися щось подібне - це гірше, що може з ним статися", - сказала вона.

Раніше відома американська порноакторка Медісон Морган розповіла, що виросла у релігійній родині. Дівчина вказала, що суворе виховання безпосередньо вплинуло на те, що вона врешті-решт почала вести активне статеве життя.