Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Порнозірка відверто розповіла про особливості роботи у секс-індустрії

Порнозірка відверто розповіла про особливості роботи у секс-індустрії

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Світ
Порнозірка відверто розповіла про особливості роботи у секс-індустрії Модель Джіджі Діор, яка пішла в порно у 40 років, розповіла про те, які особливості відрізняють роботу в секс-індустрії. На запитання тих, хто цікавиться, вона відповіла на форумі Reddit.

Діор зазначила, що спільнота порноакторів дуже згуртована. Багато порнозірок дружать поза роботою, дехто навіть заводить стосунки з колегами. Жінка пояснює це тим, що у багатьох працівників секс-індустрії схожі життєві шляхи, тому легко розуміти один одного.

Як зазначає Діор, майже всі порноактори мають серйозні психологічні проблеми. На її думку, нестабільний ментальний стан і наводить їх у порно. Жінка розвіяла міф, що порномоделі часто з'являються на вечірках. За її словами, важко завжди бути «включеним», тож вони відпочивають, сидячи вдома.

Порноакторка зізналася, що через роботу їй складніше знайти стосунки. Однак їй не подобається приховувати щось, тому вона завжди розповідає потенційному партнерові про джерело свого заробітку.

Діор стверджує, що зйомки в порно навчили її трюкам, які можна використовувати, щоб принести задоволення партнерові. Вона зізналася, що для неї важливою є форма пеніса, а не його розмір.

Діор відповіла і на найнескромніші запитання. Так, вона розповіла, як порномоделі готуються до анального сексу. За її словами, за день до зйомок їм доводиться дотримуватися спеціальної дієти, а за кілька годин до початку — зовсім не їсти. Сцену можуть знімати протягом десяти годин, тому в такі моменти порноакторки відчувають лише голод. Своїм головним страхом Діор назвала отримати позитивний тест на наявність захворювань, що передаються статевим шляхом.