Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » 54-річна бодібілдерка, яка переспала з 800 чоловіками, нарешті знайшла кохання

54-річна бодібілдерка, яка переспала з 800 чоловіками, нарешті знайшла кохання

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Світ
54-річна бодібілдерка, яка переспала з 800 чоловіками, нарешті знайшла кохання 54-річна бодібілдерка Андреа, відома в мережі під псевдонімом Саншайн, переспала з більш ніж 800 чоловіками, перш ніж знайшла кохання. Її історією зацікавилося видання Daily Mirror.

Після розлучення із чоловіком Андреа, за її словами, захотіла знайти ідеального партнера. Для цього вона ходила на побачення та активно займалася сексом із потенційними обранцями. Вона переспала з кількома сотнями чоловіків, перш ніж нарешті зустріла свого обранця.

Бодібілдерка зізналася, що довгий час листувалася на сайті знайомств із чоловіком, який захоплювався їй. Коли вони наважилися зустрітися у реальному житті, раптово з'ясувалося, що вони вже багато років знайомі. Андреа вперше побачила його ще у 2015 році на змаганнях з бодібілдингу.

«Ця людина виявилася моїм старим другом, але я давно її не бачила, – пояснила спортсменка. — Наш зв'язок виявився настільки сильним, що тепер ми живемо разом. Він знає все про моє життя і любить мене такою, якою я є».