Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » У США вчителька вночі відвезла учня до своєї квартири і зайнялася з ним сексом

У США вчителька вночі відвезла учня до своєї квартири і зайнялася з ним сексом

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Світ
У США вчителька вночі відвезла учня до своєї квартири і зайнялася з ним сексом У США звинуватили вчительку зі штату Індіана, яка зайнялася сексом зі школярем у себе вдома. Про це повідомляє WNDU.

Розгляд щодо 25-річної Отем Рінгер із міста Елкхарт розпочався у березні. 16-річний учень жінки спочатку заперечував сексуальний контакт із нею, проте потім зізнався, що як мінімум одного разу таємно був у неї вдома.
 
Юнак розповів, що якось уночі «вислизнув із дому» і зустрівся з Рінгер, яка відвезла його до своєї квартири. При цьому школяр заявив, що не займався із нею сексом.

Вчителька зізналася, що вступила в сексуальний зв'язок із якимось 18-річним учнем. Слідчі одержали ордер на перевірку мобільного телефону жінки. У пам'яті пристрою було виявлено фото Рінгер у оголеному вигляді та її листування з 16-річним юнаком, у якому вони обговорювали секс.

Згідно з судовими документами, Рінгер влаштувалася на роботу до школи Елкхарта 5 лютого і була відправлена ​​в неоплачувану відпустку 21 березня.

Раніше в США під суд потрапила вчителька зі штату Нью-Джерсі, яка спокусила юнака і кілька разів зайнялася сексом. За версією звинувачення, у період із квітня по середину червня жінка неодноразово робила статеві акти зі школярем.