Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » У Конгресі зобов'язали Білий дім прозвітувати про здоров'я Байдена

У Конгресі зобов'язали Білий дім прозвітувати про здоров'я Байдена

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Політика
У Конгресі зобов'язали Білий дім прозвітувати про здоров'я БайденаКомітет з нагляду та підзвітності Палати представників Конгресу, очолюваний республіканцями, зобов'язав трьох співробітників Білого дому звітувати про здоров'я та розумові здібності президента США Джо Байдена на закритих слуханнях. Про це повідомляє ТАРС із посиланням на лист голови комітету Джеймса Комера.

Зазначається, що законодавці направили повістки на слухання помічникам американського лідера Енні Томасіні та Ешлі Вільямс, а також помічникові першої леді Сполучених Штатів Ентоні Берналю. Їх просять дати відповідь до 17 липня і пізніше цього місяця прийти на Капітолійський пагорб.

Раніше глава комітету з нагляду Палати представників Сполучених Штатів Джеймс Комер запропонував лікарю президента Джо Байдену з'явитися до Конгресу для надання свідчень про практику медогляду глави держави.

4 липня Джо Байден визнав свій провал на дебатах із Дональдом Трампом. Він сказав, що припустився помилки і «облажався». При цьому пізніше політик заявив, що має намір продовжити участь у передвиборчих перегонах.