Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » В Україні засудженим колабораціоністам дадуть змогу погодитись на обмін

В Україні засудженим колабораціоністам дадуть змогу погодитись на обмін

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Політика
В Україні засудженим колабораціоністам дадуть змогу погодитись на обмін Головне управління розвідки Міноборони України, Служба безпеки України та Секретаріат уповноваженого з прав людини представили державний проект «Хочу до своїх», який дозволить засудженим колабораціоністам вирушити до Росії в обмін на полонених українських громадян.

Прес-секретар ГУР Андрій Юсов особливо зазначив, що проект має на меті оприлюднення інформації «про засуджених російських агентів, зрадників і колабораціоністів, які співпрацювали або допомагали російським окупаційним силам у війні проти України». Їхні імена будуть публікуватися на сайті проекту, і там вони зможуть заповнити форму згоди на обмін.

Також на сайті можна буде повідомити владу про агентів ворога у своєму оточенні та про те, як припинити вимушену співпрацю з агресором, сказав Юсов.