Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Politico: країнам НАТО треба буде збільшити витрати на оборону для допомоги Києву

Politico: країнам НАТО треба буде збільшити витрати на оборону для допомоги Києву

Категорія: Головне, Політика
Politico: країнам НАТО треба буде збільшити витрати на оборону для допомоги Києву Країнам НАТО треба буде збільшити витрати на оборону для подальшої допомоги Києву. Таку угоду після перемоги на виборах США Дональда Трампа членам Північноатлантичного альянсу передбачив почесний професор права Оксфордського університету Деррік Уайєтт у статті для Politico.

Він зазначив, що колишній американський лідер та кандидат на пост глави держави від Республіканської партії вважає, що європейські країни мають робити більше для свого захисту.

«При Трампі на посту президента переконливі обіцянки збільшення видатків на оборону мають бути частиною будь-якої угоди, щоб продовжити підтримку України», — наголосив експерт.

Раніше американський підприємець Ілон Маск заявив, що вкладення США до Північноатлантичного альянсу абсурдно вищі, ніж у інших членів НАТО. Він запитав, чому американські платники податків платять за оборону Європи, коли Європа цілком здатна зробити це сама.