Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Пєсков: з боку України «немає взаємності» щодо мирних переговорів

Пєсков: з боку України «немає взаємності» щодо мирних переговорів

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Політика
Пєсков: з боку України «немає взаємності» щодо мирних переговорів Російська влада готова до дипломатичного врегулювання ситуації в Україні, але з боку Києва "немає взаємності", стверджує прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков. Він додав, що РФ цінує зусилля Індонезії щодо врегулювання ситуації.

«Росія відкрита для всіх ініціатив і Росія відкрита для дипломатичного шляху врегулювання, але ми бачимо, що, на жаль, зараз такої взаємності немає з українською стороною», — сказав представник Кремля.

31 липня радник офісу українського президента Михайло Подоляк заявив про необхідність мирних переговорів з Росією. Він уточнив, що врегулювання військового конфлікту можливе лише за умови територіальної цілісності та суб'єктності України.