Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » The New York Times: Ханія вбито в Ірані вибухом бомби, а не ракетним ударом

The New York Times: Ханія вбито в Ірані вибухом бомби, а не ракетним ударом

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Політика
The New York Times: Ханія вбито в Ірані вибухом бомби, а не ракетним ударом Бомбу для вбивства глави політбюро палестинського руху «Хамас» Ісмаїла Ханія таємно сховали у тегеранському гостьовому будинку близько двох місяців тому, повідомили джерела The New York Times. Іранські та багато інших ЗМІ раніше повідомляли про те, що Хана був убитий в результаті ракетного удару.

За інформацією The New York Times, бомба була приведена в дію дистанційно, коли стало відомо, що Ханія перебуває у своїй кімнаті. Гостьовий будинок охороняється Корпусом вартових ісламської революції. Він є частиною комплексу, відомого як Нешат, в престижному районі на півночі Тегерана.

Як повідомляло Fars, попереднє розслідування вказує на відповідальність Ізраїлю за загибель Ханії. Іранське агентство, як і багато інших ЗМІ, стверджує, що голова політбюро «Хамаса» загинув внаслідок ракетного удару.

Ісмаїл Ханія загинув у ніч проти 31 липня в Ірані. Хамас поклав відповідальність за Ізраїль. Ізраїльська влада не визнавала причетність до вбивства. Іран вивчає різні варіанти «відплати за кров мученика».