Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Times of Israel: Ізраїль вивчає можливість завдати превентивного удару по Ірану

Times of Israel: Ізраїль вивчає можливість завдати превентивного удару по Ірану

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Політика
Times of Israel: Ізраїль вивчає можливість завдати превентивного удару по ІрануВлада Ізраїлю задумалася про можливість завдання превентивного удару по Ірану, якщо стане зрозуміло, що атака з боку арабської республіки буде неминучою, повідомляє газета The Times of Israel.

Видання зазначає, що прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху 4 серпня провів нараду з керівництвом спецслужб і збройних сил країни, під час якої наголошувалося, що відповідні дії можуть бути здійснені лише у разі абсолютної впевненості розвідки, що Іран планує атакувати єврейську державу.

Раніше виконувач обов'язків глави МЗС Ірану Алі Багері Кані пообіцяв, що ісламська республіка жорстко відповість Ізраїлю на ліквідацію в Тегерані глави політбюро палестинського руху ХАМАС Ісмаїла Ханії.