Axios: США попередили G7 про можливу атаку Ірану протягом 24–48 годин
05 серпня 2024 09:06
Переглядів: 75
Коментарів: 0
Надрукувати
США невідомо, коли саме Іран має намір завдати удару Ізраїлю. За інформацією видання Axios, держсекретар Ентоні Блінкен сказав про це союзникам з G7. Вашингтон чекає на атаку протягом 24–48 годин.
Пан Блінкен скликав нараду для координації дій із найближчими союзниками, пише Axios. На його думку, країнам потрібно чинити дипломатичний тиск на Іран та «Хезболлу», щоб звести до мінімуму наслідки. Як вважає держсекретар, це «найкращий шанс запобігти тотальній війні».
За інформацією видання, пан Блінкен повідомив, що зусилля США спрямовані на розрив порочного кола ескалації. Вашингтон намагається обмежити атаки Ірану та «Хезболли» та стримати відповідь Ізраїлю.
Іран та ліванський рух «Хезболла» пообіцяли помститися за вбивства голови політбюро палестинського руху «Хамас» Ісмаїла Ханії у Тегерані та військового командира «Хезболли» Фуада Шукра в Бейруті. Сторони покладають відповідальність за вбивство на Ізраїль.
|