Axios: США три дні тому дали Україні дозвіл на удари в глиб Росії
18 листопада 2024 07:34
Переглядів: 114
Коментарів: 0
Надрукувати
Україна отримала від президента США Джо Байдена дозвіл на використання далекобійних ракет ATACMS близько трьох днів тому, повідомляє Axios із посиланням на джерело.
За його даними, ракети дозволено застосовувати лише для ударів по Курській області. Співрозмовник порталу назвав мотивом для цього рішення "бажання утримати Північну Корею від відправлення додаткових військ до Росії".
Про рішення Джо Байдена, до кінця повноважень якого лишається два місяці, напередодні з посиланням на джерела повідомила The New York Times. У публікації уточнюється, що згодом удари можуть почати завдавати і іншим російським регіонам.
Влада США цю інформацію поки що офіційно не підтверджувала. Президент РФ Володимир Путін попереджав, що зняття заборони на завдання ударів Україною далекобійною зброєю вглиб Росії означатиме пряме залучення країн НАТО до військового конфлікту.
|