Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Apple може інвестувати в Індонезію $1 млрд, щоб зняти заборону на продаж iPhone 16

Apple може інвестувати в Індонезію $1 млрд, щоб зняти заборону на продаж iPhone 16

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Світ
Apple може інвестувати в Індонезію $1 млрд, щоб зняти заборону на продаж iPhone 16Влада Індонезії заявила, що досягла попередньої угоди з корпорацією Apple, яка може призвести до зняття заборони на продаж iPhone 16 в країні. Нагадаємо, наприкінці жовтня уряд Індонезії заборонив у країні продаж iPhone 16, пояснивши це тим, що компанія Apple порушила умови двосторонніх домовленостей.
 
Міністерство промисловості заявило, що для отримання ліцензії на продаж своїх новітніх смартфонів американська компанія мала інвестувати у свої підприємства в країні 1,7 трлн індонезійських рупій ($109 млн), проте інвестиції становили лише 1,5 трлн ($95 млн).

Як заявив індонезійський міністр з інвестицій Росан Реслані, під час переговорів Apple «зробила пропозицію» щодо збільшення інвестицій у країну до $1 млрд. За даними ЗМІ, влада Індонезії хотіла домогтися від Apple більш вигідних умов співпраці, після того, як американська компанія вклала близько $15 млрд у В'єтнам для будівництва там складальних підприємств.
 
Міністр промисловості Індонезії Агус Картасасміта раніше зазначав, що пріоритетом його відомства є досягнення з Apple домовленості про будівництво в Індонезії великого складального підприємства, аналогічного за масштабами тих, які вже є в Індонезії у таких компаній, як Samsung Electronics та Xiaomi.

Компанія Apple поки що ніяк не коментує повідомлення про можливість нових інвестицій в Індонезію для зняття там заборони на продаж iPhone 16.