Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Путін провів переговори з прем'єром Словаччини Робертом Фіцо

Путін провів переговори з прем'єром Словаччини Робертом Фіцо

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Політика
Путін провів переговори з прем'єром Словаччини Робертом Фіцо Президент Росії зустрівся у Кремлі з прем'єр-міністром Словаччини Робертом Фіцо. Напередодні президент Сербії Олександр Вучич заявив, що пан Фіцо поїде до Москви для обговорення постачання російського газу через Україну.

Про зустріч Володимира Путіна та Роберта Фіцо повідомив журналіст ВДТРК Павло Зарубін. У Telegram-каналі він опублікував відео початку переговорів. Кремль офіційно не анонсував переговори президента Росії та прем'єра Словаччини.

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков пізніше прокоментував початок переговорів Павлу Зарубіну. За його словами, що стало темою, «можна легко уявити». Але треба дочекатися закінчення зустрічі, додав Пєсков.

Зустріч Володимира Путіна та Роберта Фіцо стала першою з 2016 року. Учора, 21 грудня, президент Сербії заявив, що прем'єр Словаччини вирушить до Москви для переговорів щодо відмови України продовжувати транзит російського газу своєю територією. Відповідний контракт спливає наприкінці року.