Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Telegraph: радник Трампа закликає переглянути кордон між Канадою та США

Telegraph: радник Трампа закликає переглянути кордон між Канадою та США

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Політика
Telegraph: радник Трампа закликає переглянути кордон між Канадою та СШАСтарший радник Дональда Трампа з торгівлі та виробництва Пітер Наварро закликає американських переговорників обговорити з владою Канади перегляд кордону між США та Канадою. Про це сьогодні, 27 лютого, повідомила британська газета The Telegraph із посиланням на джерело.

"Наварро рекомендував переглянути кордон між Канадою та США, що просто шалено і небезпечно", - наводить The Telegraph слова джерела.

Дональд Трамп ще до інавгурації неодноразово пропонував зробити Канаду територіальною одиницею США. Канада відмовилася від пропозицій глави сусідньої держави. Наприкінці січня Дональд Трамп пообіцяв жителям Канади податкові послаблення, якщо їхній народ виступить за приєднання до країни-сусіду.

У лютому пан Трамп сказав журналістам на борту свого літака в ході поїздки до штату Луїзіана: «Уявіть, якою красивою могла б бути ця країна без штучно проведеної лінії (кордону), яку хтось накреслив багато років тому».