Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » У криворізькому ресторані, по якому ударили російські військові, проходив форум співробітників б'юті-індустрії

У криворізькому ресторані, по якому ударили російські військові, проходив форум співробітників б'юті-індустрії

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Події
У криворізькому ресторані, по якому ударили російські військові, проходив форум співробітників б'юті-індустрії За даними розслідувального проекту «Система», у криворізькому ресторані, яким ударили російські військові в п'ятницю, 4 квітня, проходив з'їзд працівників б'юті-індустрії та день народження одного з відвідувачів.

Журналісти змогли з відео очевидців визначити точне місце удару. Відповідно до їх аналізу, цього кварталу лише один ресторан – RoseMarine. У минулому він називався "Магеллан". Ця назва фігурувала у російських Z-каналах після удару.

У день атаки в ресторані проходив Beauty Business Forum "Golden Snitch", організований асоціацією "Союз бізнесу Кривого Рогу". За словами представника асоціації, захід тривав близько чотирьох годин, і більшість учасників роз'їхалися до удару.

Крім того, співрозмовник «Системи» зазначив, що одночасно з форумом у ресторані проходив день народження, на якому було багато молодих людей та дітей.

Росія вдарила по Кривому Розі ввечері у п'ятницю, 4 квітня. Внаслідок двох атак загинули 19 людей, 9 з них — діти. Російське Міноборони стверджувало, що завдало «високоточного удару» за місцем, де радилися «командири та західні інструктори».