Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Влада США анулювала два гранти на $2,7 млн ​​Гарвардському університету

Влада США анулювала два гранти на $2,7 млн ​​Гарвардському університету

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Світ
Влада США анулювала два гранти на $2,7 млн ​​Гарвардському університету Міністерство внутрішньої безпеки США анулювало два гранти для Гарвардського університету на загальну суму понад $2,7 млн. Про це йдеться в документі, поширеному відомством, його текст наводить агентство Reuters.

Як йдеться в документі, анулювання грантів послідувало за рішенням президента США Дональда Трампа заморозити федеральне фінансування університету у розмірі $2,2 млрд. Також він запропонував скасувати статус звільненого від податків навчального закладу через його радикальну ідеологію.

15 квітня уряд США заморозив понад $2,2 млрд грантів та $60 млн за контрактами Гарвардському університету. Причиною стала відмова вишу на вимоги адміністрації президента США Дональда Трампа щодо активізму студентів та викладацького складу.