Трамп: кіноіндустрію США знищили інші країни
07 травня 2025 10:04
Переглядів: 78
Коментарів: 0
Надрукувати
Президент США Дональд Трамп заявив, що голлівудське кіно майже знищене через дії інших країн та некомпетентність влади Лос-Анджелеса. За його словами, до Голлівуду вкладається недостатня кількість коштів. Так президент США прокоментував плани щодо запровадження 100-відсоткових мит на імпортне кіно.
"Наша кіноіндустрія була знищена іншими країнами... Тепер це індустрія, яка залишила США, де вона зародилася, і ми повернемо її назад... Я хочу допомогти галузі", - сказав Трамп журналістам у Білому домі.
За його словами, раніше Голлівуд виробляв майже 100% кінематографу у світі, але тепер відсоток сильно скоротився через недостатні вкладення. Також Дональд Трамп назвав кіно у США «занедбаною» галуззю.
4 травня пан Трамп доручив Міністерству торгівлі та торговому представництву «негайно» розпочати процес запровадження 100-відсоткових мит на імпортні фільми. Він написав у соцмережі Truth Social, що американська кіноіндустрія помирає через «узгоджені дії інших країн». Після адміністрація Білого дому заявила, що остаточного рішення ще не ухвалено.
|