МЗС Індії: напад у Кашмірі здійснили «навчені в Пакистані терористи»
08 травня 2025 09:15
Переглядів: 73
Коментарів: 0
Надрукувати
У нападі на туристів у штаті Джамму та Кашмір брали участь пакистанські терористи, а також бойовики, які проходили навчання на території Пакистану. Про це заявив перший заступник міністра закордонних справ Індії Вікрам Місрі.
«Група, яка називає себе "Фронтом опору", взяла на себе відповідальність за напад. Ця група є прикриттям для забороненого ООН пакистанського терористичного угруповання "Лашкар-і-Тайба" (визнана в Росії терористичною та заборонена. - "Ъ")», - розповів пан Місрі на брифінгу. Трансляція велася на YouTube каналі CNBC-TV18.
Він додав, що 25 громадян Індії та один непалець було «боягузливо» вбито внаслідок теракту.
"Це найсерйозніший інцидент з часу атаки в Мумбаї в 2008 році, враховуючи той факт, що нападу зазнали мирні жителі", - підкреслив перший заступник голови індійського МЗС.
22 квітня бойовики відкрили вогонь по туристам у Пахалгамі (штат Джамму та Кашмір). Індія назвала Пакистан причетним до теракту. Увечері 6 травня армія Індії як відповідь заходу розпочала операцію «Сіндур». Індійські ракети вдарили по дев'яти об'єктах терористичної інфраструктури в Пакистані.
|