Рубіо обговорив шляхи вирішення конфлікту в Україні з главами МЗС країн Європи
14 травня 2025 06:15
Переглядів: 117
Коментарів: 0
Надрукувати
ержсекретар США Марко Рубіо провів телефонні розмови із міністрами закордонних справ країн Європи. Представники держав обговорили шляхи припинення конфлікту в Україні. Про це йдеться на сайті Держдепартаменту США.
Уточнюється, що Марко Рубіо поговорив з міністром закордонних справ Франції Жан-Ноелем Барро, міністром закордонних справ Німеччини Йоханом Вадефулом, міністром закордонних справ Польщі Радославом Сікорським, міністром закордонних справ Великобританії Девідом Леммі, міністром закордонних справ України Андрієм Сібіхою та верховним.
У суботу, 10 травня, лідери Франції, Німеччини, Польщі та Великобританії під час візиту до Києва закликали Росію погодитись на 30-денне припинення вогню без попередніх умов. У ніч проти 11 травня президент РФ Володимир Путін висунув зустрічну пропозицію: відновити прямі переговори без попередніх умов у Стамбулі 15 травня.
Президент України Володимир Зеленський підтвердив готовність особисто зустрітися із президентом Росії Володимиром Путіним.
|