Ілон Маск шкодує про співпрацю з Трампом: Tesla втрачає мільярди, стартапи шукають порятунок
22 червня 2025 10:25
Переглядів: 231
Коментарів: 0
Надрукувати
Ілон Маск визнав, що політична співпраця з Дональдом Трампом завдала шкоди його репутації та бізнесу. Після гучних заяв і конфлікту з президентом США акції Tesla впали на $380 млрд, а продажі в Європі знизилися до 45%. У Британії, Німеччині, Франції та Скандинавії продукцію Tesla бойкотують.
Маск залишив посаду в адміністрації Трампа та заявив про намір зосередитися на Tesla, SpaceX і xAI. Його AI-стартап залучає нові інвестиції ($300 млн), а Neuralink уже отримав $650 млн. Попри падіння, у травні в Норвегії Tesla показала зростання продажів (+213%).
Компанія Starlink вийшла на індійський ринок, отримавши ліцензію. Це має компенсувати втрати на західних ринках. Маск намагається відійти від політики та зберегти контроль над своїм бізнесом в умовах турбулентності.
|