⚔️ Покровськ: українські сили блокують ворога, що намагається закріпитися в місті
06 листопада 2025 06:53
Переглядів: 106
Коментарів: 0
Надрукувати
Увечері 5 листопада Генеральний штаб ЗСУ повідомив про загострення ситуації в Покровську. Російські війська намагаються прорватися в місто, просочуючись малими групами, однак українські захисники ведуть активні бойові дії, щоб зупинити ворога ще на підступах. У місті триває масштабна операція з блокування та знищення ворожих сил.
🔻 Що відбувається на місці
Покровськ перетворився на арену складної міської війни. Російська піхота намагається закріпитися в окремих районах, використовуючи тактику просочування — невеликими групами заходячи в міську забудову. У відповідь українські Сили оборони проводять ударно-пошукові дії, залучаючи штурмові підрозділи, спецпризначенців, військову поліцію, СБУ, Нацгвардію та розвідку.
За словами Генштабу, лише за добу 5 листопада ворог здійснив 93 спроби атак на позиції ЗСУ на Покровському напрямку. Найгарячіші точки — Маяк, Никанорівка, Федорівка, Червоний Лиман, Миролюбівка, Лисівка, Новопавлівка, Котлине, Удачне, Новосергіївка, Муравка, Філія та Ялта. У низці населених пунктів бої тривають досі.
Українські військові повідомляють про значні втрати ворога: 119 знищених окупантів, з них 94 — безповоротно. Також уражено 12 укриттів, антену БпЛА, наземну безпілотну систему та одиницю техніки.
🔰 Символічна перемога
Раніше цього ж дня бійці 425-го окремого штурмового полку «Скеля» повідомили про звільнення будівлі міської ради Покровська. Над нею знову замайорів український прапор. Президент Володимир Зеленський подякував спецпризначенцям СБУ «Альфа» за рішучі дії в місті та на його околицях.
Попри складну ситуацію, українські сили демонструють стійкість і ініціативу, не дозволяючи ворогу закріпитися в місті. Боротьба за Покровськ триває — і вона має не лише стратегічне, а й глибоке символічне значення.
|