«Шахтар» здобув нервову перемогу над «Шемрок Роверс» у Лізі конференцій
«Гірники» з перших хвилин контролювали гру, але до небезпечних моментів справа доходила рідко. На 23‑й хвилині Кауан Еліас відкрив рахунок після прострілу Вінісіуса. Господарі відповіли наприкінці тайму, проте Бондар врятував команду, вибивши м’яч із порожніх воріт.
Другий тайм розпочався з атак «Шемрока», але донеччани витримали тиск. На 77‑й хвилині Назарина реалізував штрафний удар, подвоївши перевагу. Через кілька хвилин Еліас міг оформити дубль, але гол після кутового було скасовано через офсайд після перегляду VAR.
Ірландці не здалися й на 87‑й хвилині скоротили відставання завдяки голу Моллі. У компенсований час «Шахтар» втримав результат і здобув перемогу 2:1.
Цей успіх став важливим для команди Арди Турана, яка продовжує боротьбу за вихід із групи.
Раніше повідомлялося, що «Динамо» програло «Омонії» та зазнало третьої поспіль поразки. |
НОВИНИ ЗАПОРІЖЖЯ
КОМЕНТУЮТЬ
ОПИТУВАННЯ
Кого Ви підтримаєте на наступних виборах президента України
Партнери
Колонка редактора
Шеф-редактор
Сергій ЗНАМЕНСЬКИЙ
Сергій ЗНАМЕНСЬКИЙ
Остання додана стаття:
|
Автор: administrator
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
|

🚨 Запоріжжя: рятувальники деблокували постраждалого з понівеченої автівки після ДТП