Airbus хоче складати літаки за допомогою китайських гуманоїдів
Walker S2 створений спеціально для промислового використання. Його зріст становить близько 1,75 метра, він оснащений руками та системою зору, що дозволяє орієнтуватися у просторі та виконувати рухи, подібні до людських. Робот здатний переносити вантажі до 15 кг, координувати рухи, розпізнавати об’єкти та адаптуватися до різних завдань на виробничих лініях.
Однією з ключових особливостей є автономна система заміни батарей, яка забезпечує безперервну роботу без тривалих пауз на підзарядку. Це особливо важливо для «розумних» фабрик із безперервним циклом виробництва. Walker S2 вже застосовують у компаніях BYD та Foxconn, а станом на кінець 2025 року було виготовлено близько 1000 таких роботів.
Партнерство з Airbus стане важливим кроком у перевірці роботів у складних виробничих умовах, де потрібна висока точність і надійність. Раніше UBTech укладала угоди з Texas Instruments, що підтверджує зростаючий інтерес до гуманоїдів у сферах авіації, напівпровідників та автомобільної промисловості.
Компанія UBTech була заснована у 2012 році в Шеньчжені. У 2023 році вона стала першим китайським стартапом у сфері гуманоїдної робототехніки, який вийшов на публічний ринок у Гонконгу. Минулого року UBTech отримала замовлень на $201 млн, а у 2026 планує відвантажити десятки тисяч промислових роботів. Раніше повідомлялося, що Boeing поставив рекордну кількість літаків з 2018 року: серпень приніс 57 авіалайнерів.
|
НОВИНИ ЗАПОРІЖЖЯ
КОМЕНТУЮТЬ
«УДАР» по репутации
54154
10
ОПИТУВАННЯ
Кого Ви підтримаєте на наступних виборах президента України
Партнери
Колонка редактора
Шеф-редактор
Сергій ЗНАМЕНСЬКИЙ
Сергій ЗНАМЕНСЬКИЙ
Остання додана стаття:
|
Автор: administrator
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
|
