Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » У Запорізькій області двоє поранених після 766 обстрілів за добу: поліція фіксує воєнні злочини

У Запорізькій області двоє поранених після 766 обстрілів за добу: поліція фіксує воєнні злочини

Категорія: Регіон, Суспільство

У Запорізькій області двоє поранених після 766 обстрілів за добу: поліція фіксує воєнні злочини2 березня російські війська завдали 766 ударів по 35 населених пунктах Запорізької області. Внаслідок атак поранені двоє мирних жителів, пошкоджено житлові будинки та об’єкти цивільної інфраструктури.


Масований обстріл регіону


За даними поліції, протягом доби армія РФ застосувала:


  • 472 безпілотники (переважно FPV),

  • 4 удари з реактивних систем залпового вогню,

  • 271 артилерійський обстріл,

  • 19 авіаударів.

 

Під вогнем опинилися десятки населених пунктів області, зокрема Комишуваха, Оріхів, Гуляйполе, Степногірськ та інші громади.

 

Є поранені серед цивільних

 

У селищі Комишуваха внаслідок авіаударів поранено двох місцевих жителів — 61-річну жінку та 66-річного чоловіка. Їм надано медичну допомогу.

 

Руйнування інфраструктури

До поліції надійшло 107 повідомлень про пошкодження багатоквартирних і приватних будинків, господарських споруд, автомобілів та інших об’єктів цивільної інфраструктури.

 

Наслідки атак документували працівники поліції та Служба безпеки України. За фактами відкрито кримінальні провадження за ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України (воєнні злочини).


Евакуація з прифронтових територій

 

Минулої доби правоохоронці евакуювали із Запорізького району двох чоловіків. Поліція закликає жителів прифронтових населених пунктів виїжджати до більш безпечних місць і звертатися на спецлінію 102 з питань евакуації.

 

Ситуація в регіоні залишається напруженою.

 

Раніше повідомлялося, що Четверо поранених, серед них двоє дітей: поліція зафіксувала 808 ударів по Запорізькій області за добу.