«Шахтар» розгромив АЗ Алкмар у чвертьфіналі Ліги конференцій
Особливою подією стало повернення на трибуни президента клубу Ріната Ахметова, який уперше за 12 років особисто відвідав матч «гірників».
Перший тайм завершився без голів, але після перерви донеччани взяли гру під контроль. На 72-й хвилині Педріньйо забив неймовірний гол дальнім ударом у дев’ятку. А наприкінці зустрічі Аліссон оформив дубль — спершу після навісу з кутового, а згодом замкнув простріл Егіналду.
Фінальний рахунок — 3:0 на користь «Шахтаря». Попереду донеччан чекає важкий матч-відповідь в Алкмарі, де вирішиться доля путівки до півфіналу.
Раніше повідомлялося, що ПСЖ та «Атлетіко» здобули перемоги у перших матчах чвертьфіналів Ліги чемпіонів. |
НОВИНИ ЗАПОРІЖЖЯ
КОМЕНТУЮТЬ
У Запоріжжі на 58% відновили пошкоджений російським ударом під’їзд на проспекті Моторобудівників
113
0
ЗСУ просунулися поблизу Степногірська на Запоріжжі: ISW зафіксував тактичний успіх українських військових
107
0
Юлія Свириденко відвідала Запоріжжя: нові лікарні, підземні школи, житло для ветеранів та підтримка переселенців
111
0
«УДАР» по репутации
57441
10
ОПИТУВАННЯ
Кого Ви підтримаєте на наступних виборах президента України
Партнери
Колонка редактора
Шеф-редактор
Сергій ЗНАМЕНСЬКИЙ
Сергій ЗНАМЕНСЬКИЙ
Остання додана стаття:
|
Автор: administrator
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
|
