Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » У Вінницькій області тепловоз зіткнувся з поїздом «Інтерсіті+» Київ — Перемишль

У Вінницькій області тепловоз зіткнувся з поїздом «Інтерсіті+» Київ — Перемишль

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Події

У Вінницькій області тепловоз зіткнувся з поїздом «Інтерсіті+» Київ — Перемишль На станції Браїлів у Вінницькій області сталося бічне зіткнення тепловоза приватного кар’єру з пасажирським поїздом «Інтерсіті+» сполученням Київ — Перемишль.

 

За інформацією «Укрзалізниці», усі 576 пасажирів та залізничники не постраждали. Людей розмістили на станції, а для продовження поїздки вже прямує підмінний склад.

 

Залізничники збирають дані від пасажирів про заплановані пересадки та координуються з прикордонною службою, щоб митні процедури були проведені максимально швидко. Також ведуться переговори з операторами інших залізниць для збереження пересадок.

 

На місце інциденту виїхала команда «Укрзалізниці» для допомоги та з’ясування обставин. Випадок буде детально розслідувано.

 

Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця запроваджує «динамічні ціни» на квитки преміум-сегмента.