Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » У Запоріжжі почали зводити зупинки транспорту на Прибережній магістралі: очікується запуск нового маршруту

У Запоріжжі почали зводити зупинки транспорту на Прибережній магістралі: очікується запуск нового маршруту

Категорія: Регіон, Суспільство

У Запоріжжі почали зводити зупинки транспорту на Прибережній магістралі: очікується запуск нового маршрутуУ Запоріжжі стартувало облаштування нових зупинок громадського транспорту на Прибережній автомагістралі. Загалом планують створити 18 зупинок — частину збудують з нуля, інші модернізують на базі існуючих. Усі вони матимуть посадкові майданчики та будуть адаптовані для маломобільних груп населення.

 

Зміни пов’язані із запуском нового автобусного маршруту №48, який поєднає БК «ЗАлК» із Космічним районом через Прибережну магістраль. Маршрут охопить ключові локації міста: проспект Металургів, вулицю Перемоги, бульвар Шевченка, парк Перемоги, центральний пляж, «Радугу», «Сіті Мол», «Епіцентр» та «Дубовий Гай».

 

На вулиці Тбіліській запровадять односторонній рух у напрямку від бульвару Шевченка до автомагістралі. Крім того, на перехресті з магістраллю встановлять світлофор для впорядкування транспортних потоків.

 

Зупинки вже почали будувати у найбільш популярних серед містян місцях — біля центрального пляжу, Вознесенівського парку та парку Перемоги.

 

Раніше повідомлялося, що У Запоріжжі поки не підвищуватимуть ціни на проїзд: влада пояснила ситуацію.