На Запоріжжі FPV-дрон атакував маршрутне таксі: загинув водій
Ворог атакував цивільний транспортЗа наявною інформацією, російський FPV-дрон влучив у маршрутне таксі, яке виконувало перевезення мешканців громади.
Внаслідок атаки загинув водій транспортного засобу. Чоловік щодня працював на маршруті та забезпечував перевезення пасажирів, допомагаючи людям дістатися до роботи, медичних закладів та інших важливих місць.
Місцева влада наголосила, що удар по цивільному транспорту є черговим проявом терору проти мирного населення та грубим порушенням норм міжнародного гуманітарного права.
Співчуття рідним загиблогоУ громаді висловили щирі співчуття родині, близьким і колегам загиблого водія.
«Людина, яка щодня забезпечувала перевезення мешканців та сумлінно виконувала свою роботу, стала жертвою чергового воєнного злочину російських окупантів», — зазначили представники місцевої влади.
Жителів закликають не ігнорувати тривоги
На тлі зростання кількості атак із застосуванням FPV-дронів мешканців Запорізької області вкотре закликали не нехтувати сигналами повітряної тривоги та дбати про власну безпеку.
Останніми тижнями російські війська дедалі частіше використовують ударні безпілотники для атак не лише по військових цілях, а й по цивільному транспорту, житлових кварталах та об'єктах критичної інфраструктури.
Правоохоронці та відповідні служби документують наслідки чергового удару для подальшого розслідування як воєнного злочину.
Раніше повідомлялося про Масовану атаку дронів на Запоріжжя: серед поранених дитина, пошкоджені АТБ, багатоповерхівки та гуманітарний центр. |
НОВИНИ ЗАПОРІЖЖЯ
КОМЕНТУЮТЬ
ОПИТУВАННЯ
Кого Ви підтримаєте на наступних виборах президента України
Партнери
Колонка редактора
Шеф-редактор
Сергій ЗНАМЕНСЬКИЙ
Сергій ЗНАМЕНСЬКИЙ
Остання додана стаття:
|
Автор: administrator
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
|

Російський терор Запоріжжя: ворог атакував місто трьома КАБами, палає 9-поверхівка