Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Росія атакувала Запоріжжя: кількість загиблих зросла до трьох осіб

Росія атакувала Запоріжжя: кількість загиблих зросла до трьох осіб

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Регіон

Росія атакувала Запоріжжя: кількість загиблих зросла до трьох осібРосійські окупаційні війська продовжують тероризувати мирне населення Запоріжжя. Останні дані, оприлюднені очільником Запорізької ОВА Іваном Федоровим, свідчать про трагічне зростання кількості жертв ворожого удару.


 

Наслідки ворожої атаки

Станом на пізній вечір 15 липня стало відомо про трьох загиблих внаслідок денного обстрілу міста. Кількість постраждалих також суттєво зросла і наразі становить 15 осіб.

 

Медична допомога знадобилася жителям міста віком від 28 до 77 років. Раніше повідомлялося про двох загиблих та дев'ять поранених, проте після розбору завалів та надання допомоги постраждалим цифри оновилися в бік збільшення.


Реакція влади

Голова ОВА Іван Федоров підтвердив оновлені дані, наголосивши на зростанні масштабу трагедії. Рятувальні служби продовжують працювати на місцях влучань, ліквідуючи наслідки ворожої атаки.

 

Цей обстріл вкотре демонструє нехтування окупантами будь-яких норм міжнародного гуманітарного права та спрямованість їхніх дій проти цивільного населення України.


 

Раніше повідомлялося, що Запорізька АЕС втратила зовнішнє живлення: на ЗАЕС стався вже десятий блекаут із початку 2026 року.