Зеленський заявив, що Україна прагне завершити війну до зими: головна умова – максимальний тиск на Росію
Україна робить ставку на дипломатію та санкціїЗа словами президента, сьогодні неможливо точно визначити, коли всі механізми міжнародного тиску дадуть необхідний результат.
Йдеться про:
Зеленський наголосив, що сукупний тиск має досягти такого рівня, за якого Кремль не матиме іншого вибору, окрім припинення війни.
«Постараємося завершити війну до зими»Президент зазначив, що Україна прагне досягти миру вже найближчими місяцями.
Водночас глава держави підкреслив, що Росія не демонструє готовності припиняти бойові дії.
У Києві бачать підготовку Росії до нової ескалаціїЗа словами Зеленського, Кремль продовжує реалізовувати сценарій затягування війни.
Президент повідомив, що українська сторона фіксує:
Саме тому Україна активізує роботу з міжнародними партнерами, щоб максимально посилити політичний, економічний та санкційний тиск на Москву.
Мир залежить від єдності союзниківОкрему увагу президент приділив співпраці із союзниками України.
За його словами, міжнародна коаліція має й надалі діяти спільно, щоб змусити Росію припинити агресію.
Україна продовжує працювати над розширенням санкцій, зміцненням оборонної підтримки та розвитком дипломатичних ініціатив, які можуть наблизити справедливий мир.
Водночас останнім часом переговорний процес залишається складним. Раніше у США заявили, що попередні пропозиції щодо мирного врегулювання не дали результату, а російська сторона висуває нові вимоги, які ускладнюють досягнення домовленостей.
Раніше повідомлялося, що Нові санкції США проти Росії опинилися під загрозою: у Конгресі виникли суперечки через повноваження Трампа. |
НОВИНИ ЗАПОРІЖЖЯ
КОМЕНТУЮТЬ
ОПИТУВАННЯ
Кого Ви підтримаєте на наступних виборах президента України
Партнери
Колонка редактора
Шеф-редактор
Сергій ЗНАМЕНСЬКИЙ
Сергій ЗНАМЕНСЬКИЙ
Остання додана стаття:
|
Автор: administrator
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
|

Атака під час збору врожаю: російський безпілотник убив чоловіка на Запоріжжі