Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » В Україні зростає попит на обмін валют

В Україні зростає попит на обмін валют

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Гроші
В Україні зростає попит на обмін валют Купівля або продаж громадянами іноземної валюти вже давно є справою буденною. Причин для здійснення подібних операцій безліч - це і поїздки за кордон (у відрядження або на відпочинок), і бажання зберігати заощадження в тій чи іншій валюті, і намір інвестувати кошти в будь-який бізнес, і навіть валютні спекуляції пов'язані зі змінами курсів долара або євро. 

У всіх цих випадках є необхідність здійснювати операції купівлі або продажу валюти за вигідним курсом, пошук якого серед пропозицій банків іноді може бути не так вже й простий. Однак, курс валют Суми чорний ринок на сьогодні пропонує не дуже вигідні умови, а для того, щоб знайти найбільш оптимальні умови обміну валют  достатньо завітати на сайт - obmenka24.sm.ua найбільшої в Україні мережі фінансових послуг для бізнесу.
 
Обмін за кращим курсом
Курси валют змінюються постійно, що залежить від великої кількості факторів, починаючи від фінансово-економічної політики держави, сезонного попиту і закінчуючи подіями світового значення і різними форс-мажорними обставинами (війни, катастрофи, природні катаклізми і т.д.). 

Багато банків і працючи з ними обмінні пункти можуть також самі вносити коригування в роздрібний курс, виходячи з спекулятивної складової. Однак, обмін валют в obmenka24.sm.ua виключає у своїй діяльності недобросовісні дії заради отримання максимального прибутку, піклуючись як про свою репутацію, так і про користь своїх клієнтів. На сайті obmenka24.sm.ua представлена  вся необхідна інформація про поточні актуальні курси в режимі реального часу і представлена  можливість зробити заявку онлайн на придбання або продаж необхідної кількості валюти за найбільш вигідним курсом. Відзначимо, що при оформленні заявки є унікальна послуга по фіксації (бронюванню) курсу з моменту замовлення суми і протягом години.
 
Переваги обміну валют в Сумах
Обмінний пункт на веб-ресурсі obmenka24.sm.ua пропонує користувачам унікальний набір послуг, який вигідно відрізняє його від звичайних обмінників банків і мікрофінансових організацій. Перелічимо основні з переваг обміну валют:
 
  • обмінник онлайн працює цілодобово в режимі 24/7;
  • якщо сума угоди дорівнює 500 доларів і вище, або еквіваленту цієї суми в іншій валюті, клієнту надається кращий в місті оптовий курс;
  • якщо сума угоди досить велика, є можливість доставки валюти за необхідною адресою у зручний час;
  • пропонується широкий асортимент валютних коштів від найпопулярніших (долар, євро) до не надто поширених без будь-якого ліміту або обмежень;
  • клієнту гарантується максимальна безпека і повна конфіденційність - персональні дані і подробиці угоди не опиняться у третіх осіб або в держорганах, контролюючі фінансову діяльність громадян;
  • в разі необхідності грошова сума може бути видана в іншому місті;
  • забронювати вигідний курс на 1 годину можна як через сайт при оформленні заявки, так і по телефону;
  • обмін грошей здійснюється в окремій, закритій кабінці при мінімальних формальностях;
  • call-центр підтримки клієнтів діє по всій Україні.