Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Бійці 6-го ОСБ бажають боронити свою малу батьківщину

Бійці 6-го ОСБ бажають боронити свою малу батьківщину

Категорія: Політика, Суспільство
Бійці 6-го ОСБ бажають боронити свою малу батьківщинуНещодавно ми підіймали досить нетривіальну, але нагальну тему: непогано було б, якби військове командування України розглянуло можливість того, щоб наші захисники боронили ті території, де вони народилися і проживають.
 
Це питання дійсно на часі, адже у рідній місцевості вони почувалися б мов риба у воді – відповідно, військові отримали б змогу давати ворогові ще більш рішучу та ефективну відсіч. Таку, щоб назавжди відбити у нього бажання лізти в чужу країну.
 
До нас звернулися бійці 6-го окремого стрілецького батальйону (ОСБ), що сформований з мешканців Запоріжжя та області й наразі воює з окупантами на Донбасі. Звісно ж, редакція надала їм можливість висловитися конкретно з цього питання та низки інших моментів, які супроводжують їх під час війни з російськими загарбниками.

Командир взводу лейтенант Сергій Головань (позивний «Злой»):
- Фактично наступного дня після того, як окупант вдерся в Україну, пішов на фронт добровольцем. За цей час довелося неодноразово протистояти ворогові на полі бою. Але, якщо чесно, є бажання вибивати його саме із запорізької землі. На даний момент близько 60% моєї рідної області окуповано - її треба терміново звільняти!
Бійці 6-го ОСБ бажають боронити свою малу батьківщину
 
Майже весь особовий склад мого взводу - це запоріжці, гуляйпільці, пологівці, але воюємо ми на Донбасі. Хіба не логічніше було б, якби захищали свої власні домівки? Звісно, не збираємося відступати з чинних позицій, виконуємо накази, та чим ближче до рідного краю, тим міцніший бойовий дух солдата, це беззаперечний факт! Особливо коли йому вдається хоч пару днів побути з родиною у нетривалій відпустці. А поки ми воюємо на Донбасі, це неможливо...

Власне, саме цього нам не вистачає на фронті більш за все. Ну й, звісно, важкого озброєння. Ми піхота, тож потребуємо підтримки артилерії, бронемашин, танків, авіації. Але коли захищаєш свою землю, насправді майже все інше відходить на другий план. Втім, ще раз підкреслюю: нашим пріоритетом має бути саме Запорізька область. Сподіваємося, командування ЗСУ має розуміти такі речі, - наголошує Сергій Головань.

Ну, а бійці 6-го ОСБ тим часом продовжують вправно відправляти «рускіх салдат» у відомому напрямку - і наближати Україну до перемоги!

Далі буде...