Житла на всіх українців, що втратили оселі, не вистачитьКатегорія: Політика, Суспільство
Про це заявила віце-прем'єр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.
- Модульним житлом, як і рештою будівництва, займається Мінрегіон, у нього є програми, відповідні гроші на це. Є також спільні проекти із польським урядом, іншими країнами, але цього недостатньо. Те, що житла поточного року не буде побудовано в достатній кількості, треба визнати, - сказала вона.
Також Верещук озвучила прогноз, що ще близько півмільйона людей за осінній період переміститься зі сходу на захід України.
|
Автор: maxxx
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Росія атакувала Запоріжжя безпілотниками: загинула людина, є поранені та масштабні пожежі

