Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Жителі Херсонської області повідомляють про сильні вибухи у Скадовську

Жителі Херсонської області повідомляють про сильні вибухи у Скадовську

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Політика
Жителі Херсонської області повідомляють про сильні вибухи у Скадовську Сьогодні вночі на території складських споруд на території Скадовська (Херсонська область) пролунали потужні вибухи. Офіційних заяв з боку влади регіону щодо цього поки що немає, проте, жителі Херсонської області повідомляють про те, що перед початком вибухів на складах, було чутно потужну бавовну – за попередніми даними, причиною цього є як мінімум одна випущена ракета РСЗВ Himars, випущена з району кордону Миколаївської та Херсонської областей, проте жодних офіційних підтверджень цим відомостям на даний момент немає. 
 
На відеокадрах, опублікованих місцевими жителями, можна побачити вибухи та сильну пожежу, що почалася на території складського комплексу у Скадовську. На даний момент залишається невідомим той факт, чим саме зумовлені сильні вибухи, оскільки за різними даними, на знищеному складі могла бути як гуманітарна допомога, так і боєприпаси.

На даний момент немає жодних відомостей про те, чи є внаслідок вибухів і пожежі постраждалі, однак, дуже примітним є той факт, що за кілька годин до того, що сталося, в регіоні виявилася порушена робота доступу до мережі Інтернет, що фахівці пов'язують із можливим застосуванням коштів РЕБ на тлі майбутнього нападу на Скадовськ.