Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » Голову офісу Зеленського звинуватили у продажу переданих Києву із США РСЗВ HIMARS

Голову офісу Зеленського звинуватили у продажу переданих Києву із США РСЗВ HIMARS

Категорія: Позиція » Новини Позиція » Політика
Голову офісу Зеленського звинуватили у продажу переданих Києву із США РСЗВ HIMARS
Військовий Збройних сил України звинуватив голову офісу президента Володимира Зеленського Андрія Єрмака у продажі переданих Києву Сполученими Штатами реактивних систем залпового вогню HIMARS. Його відеозвернення опублікувало ряд Telegram-каналів.

За словами військовослужбовця, спочатку Єрмак торгував бронежилетами, а тепер вирішив розпродати поставлені зі США РСЗВ.

Військовий ЗСУ обурився тим, що на подібні дії не реагують президент Зеленський та Служба безпеки України.

Раніше Пентагон повідомив, що Вашингтон виділить Києву черговий пакет військової допомоги на суму 400 мільйонів доларів, у тому числі чотири змонтовані на колісному шасі комплекси РСЗВ HIMARS, боєприпаси до них та артилерійські снаряди. В американському відомстві уточнили, що загальна кількість наданих Києву РСЗВ HIMARS досягла 12.