» » » » Київське "Динамо" у додатковий час обіграло "Штурм" у кваліфікації Ліги чемпіонів

Київське "Динамо" у додатковий час обіграло "Штурм" у кваліфікації Ліги чемпіонів Київське «Динамо» переграло «Штурм» У матчі-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів — 2:1.

На 27-й хвилині Расмус Хойлунд вивів господарів уперед. У другій половині голів забито не було, тож команди зіграли ще два тайми по 15 хвилин.

Костянтин Вівчаренко та Віктор Циганков відзначилися голами та принесли команді перемогу.

У першій зустрічі українська команда виграла з мінімальним рахунком, тож за сумою двох зустрічей вийшла у наступний раунд, де за вихід в груповий турнір ЛЧ зіграє із «Бенфікою».