Головнокомандувач ЗСУ не виключає "обмеженої" ядерної війниКатегорія: Новини Позиція, Політика
![]() Про це він написав у статті, опублікованій державним виданням «Укрінформ»
"Також не можна повністю виключати можливість прямого залучення провідних країн світу до "обмеженого" ядерного конфлікту, в якому вже прямо проглядається перспектива Третьої світової війни", - додав Залужний.
Верховний головнокомандувач опублікував своє перше офіційне підтвердження того, що масштабні удари по російських базах у Криму та складу зброї були українськими операціями. Початковий величезний вибух на початку серпня на авіабазі в Саках раніше був визнаний українським ударом лише через анонімні витоки в західні ЗМІ з боку високопосадовців.
Оскільки бойові дії майже напевно продовжаться і в 2023 році, Україна має зробити війну «ще гострішою та відчутнішою для росіян та інших окупованих регіонів, незважаючи на величезну відстань до цілей», — написав Валерій Залужний.
Він назвав кримські удари "переконливим прикладом" закликів Києва до союзників направити зброю більшої дальності для його солдатів на передову. Москва, за словами генерала, може бити у 20 разів далі.
|
Автор: nesterenko
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.