Ліга Європи: Київське "Динамо" програло кіпрському АЕКуЄдиний м'яч у цій зустрічі на 8-й хвилині забив Адам Дюрчо. Киянам так і не вдалося відігратися, хоча на 30 хвилині Віталій Буяльський і зміг вразити ворота суперника. Гол форварда "Динамо" було скасовано за допомогою системи VAR.
Київське "Динамо" зазнало вже другої поразки в Лізі Європи. Раніше кияни поступилися "Фенербахче" з рахунком 1:2. "Динамо" посідає останнє місце у турнірній таблиці групи B. АЕК набрав три очки і піднявся на третє місце.
|
Автор: administrator
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

Російський дрон атакував електровоз у Запоріжжі: залізничники не постраждали

