Реєстрація    Увійти
Авторизація
» » » » МВС: за час війни російські війська зруйнували в Україні 35 тисяч об'єктів

МВС: за час війни російські війська зруйнували в Україні 35 тисяч об'єктів

Категорія: Головне, Політика
МВС: за час війни російські війська зруйнували в Україні 35 тисяч об'єктівВиступаючи в ефірі загальнонаціонального українського телемарафону у вівторок увечері, заступник міністра внутрішніх справ України Євген Єнін розповів про збитки, завдані російською армією інфраструктурі країни.

"Загалом по Україні станом на зараз маємо інформацію про більш ніж 35 тис. зруйнованих об'єктів внаслідок російських атак. З близько 30 тис. обстрілів, зафіксованих з початку вторгнення, уражено 702 об'єкти критичної інфраструктури", - завив він.
 
Йдеться, зокрема, про газопроводи, електропідстанції, мости тощо" from Євген Єнін МВС України
 
Загалом по Україні станом на сьогодні маємо інформацію про більш ніж 35 тис. зруйнованих об'єктів внаслідок російських атак. З близько 30 тис. обстрілів, зафіксованих з початку вторгнення, уражено 702 об'єкти критичної інфраструктури. Йдеться, зокрема, про газопроводи, електропідстанції, мости і т.д.

За його словами, лише за останню добу українські поліцейські одержали інформацію про обстріл 27 населених пунктів.

Основні напрямки ударів – Дніпропетровська та Донецька області. Крім того, за словами чиновника, окупанти не припиняють тероризувати Запорізьку, Сумську, Харківську та Херсонську області.