У Києві знову запровадили відключення електроенергії
02 січня 2023 10:45
Переглядів: 344
Коментарів: 0
Надрукувати
У Києві знову запровадили відключення електроенергії після удару по об'єкту енергоінфраструктури. Про це у понеділок, 2 січня, повідомляється у Telegram-каналі міської адміністрації української столиці.
«Через пошкодження об'єкта енергосистеми під час останньої повітряної атаки на Київ та збільшення споживання електроенергії після святкових днів місто змушене повернутися до відключень», — йдеться у заяві влади.
Представники адміністрації зазначили, що комунальні та ремонтні служби працюють у посиленому режимі над відновленням стабільної роботи.
Також у публікації сказано, що завдяки «титанічній роботі енергетиків та всіх комунальних служб» городяни спромоглися зустріти Новий рік без відключень електрики.
«Водо- та теплопостачання працює у штатному режимі. Все поновимо», — пообіцяв голова міської адміністрації Сергій Попко.
Раніше мер Києва Віталій Кличко заявив, що в українській столиці розпочалися відключення електроенергії. Як уточнив градоначальник, у місті було пошкоджено енергоінфраструктуру.
|